VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Netflix už nejsou jen filmy a seriály, nově nabízí také mobilní hry

12.11.2021

Streamovací služba Netflix přidala do své nabídky několik mobilních her, ty jsou dostupné pro všechny předplatitele. Dostupné jsou jak pro majitele mobilních zařízeních s Android, tak i pro iOS.

Netlfix je americká streamovací služba, ve které v česku najdeme více než 6700 filmů a seriálů. Podle odhadů v česku má kolem 300 tisíc předplatitelů. V mobilní aplikaci Netflix se nyní objevila nová záložka s názvem Hry. V současné době jich je 6 a z toho dvě mají českou lokalizaci. Jde o dvě hry inspirované populárním seriálem Stranger Things.

Všechny hry jsou pak dostupné pro uživatele nad 12 let, tedy neobjeví se u dětských profilů. Podle Netflix se pak nabídka bude rozšiřovat, protože se tato streamovací společnost chystá na vývoj dalších her. Některé z her půjde pak hrát i bez připojení k internetu. Pokud si chcete hru z aplikace Netflix nainstalovat, tak po kliknutí na "Získat hru" budete přesměrování do Google Play.

Aktuální aplikaci Netflix pro mobilní zařízení s Android si můžete stáhnout v Google Play

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!