Niceboy BOOGIE: domácí Bluetooth reproduktory s výkonem 50W

21.10.2018

Niceboy přichází s domácím reproduktorem BOOGIE, který se začne prodávat ve dvou variantách a to Steel a Classic. Niceboy BOOGIE zaujme hlavně svým designem a také výkonem 50W. Kolik stojí?

Niceboy BOOGIE steel
Niceboy BOOGIE steel

Niceboy na český trh přichází po opravdu bezdrátových sluchátkách HIVE pods také s domácím reproduktorem Niceboy BOOGIE. Reproduktor se bude dát zakoupit ve dvou variantách: Steel a Classic.

Nás osobně zaujala hlavně varianta STEEL, která má vpředu stěnu z obráběného hliníku, v níž jsou usazeny odhalené reproduktory. Tento design, spolu s černou kůží, kterou je reproduktor potažen, a matným kovem na ovládacím panelu vypadá opravdu úchvatně. Cena Niceboy BOOGIE steel je aktuálně následující:

Niceboy BOOGIE steel lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Varianta CLASSIC je pak vpředu osazena elegantním, černo-stříbrným úpletem, který skvěle doplňuje celkový vzhled reproduktoru. Cena verze CLASSIC je následující:

Niceboy BOOGIE classic lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Doménou obou variant Niceboy BOOGIE je také výkon 50W a výrobce slibuje opravdu neuvěřitelně silný a kvalitní zvuk. Nenechte se však zmást retro designem, Niceboy BOOGIE je nabitý moderními technologiemi, hudbu si přes něj pustíte přímo z telefonu, pomocí Bluetooth připojení, z USB disku, nebo "po staru", přes audio kabel.

Klíčové vlastnosti

  • Domácí reproduktor Niceboy BOOGIE
  • Silný a kvalitní zvuk (50W)
  • Připojení přes Bluetooth, USB i audio kabel AUX
  • Retro design hudební aparatury
  • Stylový ovládací panel s potenciometry
  • Nastavitelné hodnoty basů a výšek
  • Úsporný režim
  • Vyráběný ve dvou ikonických variantách CLASSIC & STEEL

Zdroj: niceboy.cz

Xiaomi Mi 9 chce útočit na konkurenční vlajkové lodě tím nejlepším a to za nízkou cenu. Jedná se o první telefon s čipem Snapdragon 855, nechybí bezdrátové nabíjení a velký AMOLED displej. Jak uspěl Xiaomi Mi 9 v naší recenzi?

Již před nějakou dobou byly světu představeny chytré hodinky Ticwatch C2 od čínské společnosti Mobvoi. Svými parametry a cenovkou něco málo nad 5 000 Kč vypadají opravdu zajímavě, jaké jsou ale ve skutečnosti? Odpovíme v recenzi chytrých hodinek Ticwatch C2.