VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Niceboy HIVE bones: poslouchejte hudbu přes lícní kost

10.05.2019

Niceboy přichází se sluchátky, které využívají speciální technologii Bone conduction, která hudbu přenáší přes lícní kosti. To oceníte obzvláště při běhu, kdy uši jsou nezakryté a vy slyšíte své okolí.

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones využívají speciální technologii Bone conduction, která hudbu přenáší přes lícní kosti. Sluchátka tak ponechávají uši nezakryté, abyste mohli při poslechu stále vnímat dobře své okolí. S technologií Bone conduction se navíc nemusíte obávat poškození ušního bubínku, protože zvuk je do vnitřního ucha veden přes lícní kost.

Navíc Niceboy HIVE bones nabídnou také zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu IP55. Déšť, pot či prach tak nejsou překážkou. Díky odlehčené konstrukci je zajištěno pohodlí i při zvýšené fyzické námaze.

Sluchátka jsou vybavena Bluetooth ve verzi 5.0, tato verze je navíc maximálně šetrná při spotřebě baterie, takže si můžete užít dlouhý a ničím nerušený poslech hudby po dobu až 6 hodin.

Niceboy HIVE Bones lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zdroj: Niceboy

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!