VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Niceboy Hive E2: stylová Bluetooth sluchátka

27.02.2018

Niceboy přichází s novými Bluetooth sluchátky a to hned ve 4 barvách s výdrží až 8 hodin. Niceboy HIVE E2 jsou navíc vybaveny magnetickými koncovkami sluchátek, kterými sluchátka k sobě snadno sepnete a nosíte bezpečně na krku.

Niceboy se chlubí, že u svých sluchátek Hive E2 použil kvalitní čip, čímž se docílilo velmi kvalitního zvuku. Sluchátka Niceboy Hive E2 podporují Bluetooh 4.2 a zajišťují stabilní spojení s mobilním telefonem až na vzdálenost 10 metrů.

Sluchátka Niceboy Hive E2 mají v sobě zabudovaný mikrofon k hands-free vyřizování telefonních hovorů. Sluchátka nabízí možnost multipoint připojení ke dvěma zařízením, takže můžete například využívat telefonní funkce u jednoho zařízení a s druhým zařízením poslouchat hudbu.

Niceboy Hive E2 mají ve svém prodejním balení přibaleny náhradní nástavce a polštářky různých velikostí a je tak možné si je měnit podle toho, jaká velikost vám vyhovuje. Sluchátka jsou vybavena magnetickými koncovkami, kterými sluchátka k sobě sepnete a můžete je tak bezpečně nosit na krku. Díky vestavěnému mikrofonu lze Hive E2 používat i jako handsfree.

Niceboy Hive E2 jsou již v prodeji ve čtyřech barevných variantách (černá, červená, modrá a zelená) a to za tuto cenu:

Zdroj: TZ

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!