Niceboy Hive E2: stylová Bluetooth sluchátka

27.02.2018

Niceboy přichází s novými Bluetooth sluchátky a to hned ve 4 barvách s výdrží až 8 hodin. Niceboy HIVE E2 jsou navíc vybaveny magnetickými koncovkami sluchátek, kterými sluchátka k sobě snadno sepnete a nosíte bezpečně na krku.

Niceboy se chlubí, že u svých sluchátek Hive E2 použil kvalitní čip, čímž se docílilo velmi kvalitního zvuku. Sluchátka Niceboy Hive E2 podporují Bluetooh 4.2 a zajišťují stabilní spojení s mobilním telefonem až na vzdálenost 10 metrů.

Sluchátka Niceboy Hive E2 mají v sobě zabudovaný mikrofon k hands-free vyřizování telefonních hovorů. Sluchátka nabízí možnost multipoint připojení ke dvěma zařízením, takže můžete například využívat telefonní funkce u jednoho zařízení a s druhým zařízením poslouchat hudbu.

Niceboy Hive E2 mají ve svém prodejním balení přibaleny náhradní nástavce a polštářky různých velikostí a je tak možné si je měnit podle toho, jaká velikost vám vyhovuje. Sluchátka jsou vybavena magnetickými koncovkami, kterými sluchátka k sobě sepnete a můžete je tak bezpečně nosit na krku. Díky vestavěnému mikrofonu lze Hive E2 používat i jako handsfree.

Niceboy Hive E2 jsou již v prodeji ve čtyřech barevných variantách (černá, červená, modrá a zelená) a to za tuto cenu:

Zdroj: TZ

Xiaomi je známá tím, že umí vyrobit mobilní telefony velmi levně a to ve všech kategoriích. RedMi 5 Plus má 5,99" displej s poměrem stran 18:9, kovové tělo a baterii s kapacitou 4000 mAh. I přes to se dá koupit za cenu pod 5000Kč. Jak Xiaomi RedMi 5 Plus uspěl v naší recenzi?