VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

O2TV zpřístupní všem svým uživatelům zdarma 133 TV kanálů jako Vánoční dárek

14.12.2021

Vánoční nadílka od O2 pro všechny uživatele O2TV v podobě zpřístupnění téměř všech televizních kanálů a 10 nových stanic ve Full HD.

Text: Ondřej Kaňa, Zdroj: O2.cz

Od 20. prosince až do 3. ledna příštího roku je pro majitele O2TV Modrá, Bronzová a Stříbrná připravena rozšířená nabídka 133 kanálů (výjimka jsou kanály HBO a Cinemax). "Prémiové stanice všech možných žánrů - od sportovních až po kanály pro dospělé - budou našim zákazníkům k dispozici po dobu 14 dnů. Díky funkcím Zpětné zhlédnutí nebo Nahrávání jim tak neunikne žádná oblíbená pohádka ani romantický vánoční film," vysvětluje Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV s tím, že nové kanály začnou zákazníkům nabíhat postupně a pro jejich zobrazení doporučuje O2 restartovat set-top box.

Zkrátka nepřijdou ani majitelé tarifu Zlatá: "Od 20. prosince do 3.ledna mohou O2 TV sledovat souběžně na libovolném počtu zařízení. Televizi se všemi jejími funkcemi tak mohou pustit třeba na návštěvě u přátel či prarodičů dodává Lenerová.

Všem zákazníkům operátor také natrvalo navýší rozlišení u 10 televizních stanic z původního SD či 720p na FullHD, tedy 1080p. Novinky se dočkají diváci kanálů Filmbox Premium, Filmbox Extra, National Geographic, Nat Geo Wild, Paramount Network, JOJ Family, Televize Seznam, Epic Drama, CS Film, CS History, Discovery ID, Fightbox, DTX, HGTV, Dorcel TV a Playboy.

Od 20. prosince přichází O2 TV funkcí Rodičovský zámek pro svůj web www.o2tv.cz . Po zadání pětimístného rodičovského PINu budou uživatelům i na webovém rozhraní televize nově dostupné také kanály pro dospělé. "Všem majitelům O2 TV, kteří nechtějí, aby se k obsahu pro dospělé dostali malí diváci, proto doporučujeme změnit si v nastavení televize výchozí PIN na svůj vlastní," radí Lenerová. Rodičovský zámek pro mobilní aplikace plánuje O2 zpřístupnit během jara 2022. 

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!