VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

One UI 4.0 přináší do telefonů Samsung virtuální paměť RAM Plus

09.01.2022

S poslední velkou aktualizací přináší Samsung pro své telefony zajímavou funkci. Do telefonů Samsung se totiž dostává možnost využití virtuální paměti RAM.

Samsung rozšiřuje svou novou aktualizaci One UI 4.0, která běží na Android 12 na více telefonů. Náš redakční Galaxy S20 FE 5G (recenze) dostal tuto aktualizaci již 4. ledna. Její součástí je i navýšení paměti RAM. Respektive virtuální RAM.

Virtuální paměť RAM nazývá Samsung RAM Plus a jaká porce se týká vašeho telefonu zjistíte v Nastavení - Baterie a péče o zařízení - Paměť. Telefon získá tuto RAM paměť využitím vnitřního úložiště. RAM Plus může pomoci telefonu až o 7 GB. V případě našeho zařízení je k 6 GB RAM přidáno 4 GB virtuální paměti RAM Plus.

Dostal Váš telefon Samsung již aktualizaci ONE UI 4.0? A kolik GB virtuální RAM máte k dispozici? Napište do diskuze.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!