VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Podpora Apple Music na reproduktorech Google Nest už v 10 krajinách

11.12.2021

Na chytrých reproduktorech můžete poslouchat hudbu nejen ze Spotify nebo Youtube Music, ale také z Apple Music. Bohužel má to své omezení dle země, ve které se nacházíte.

Pokud máte doma chytrý reproduktor od Google, tak na něm nejspíše posloucháte hudbu ze služby Spotify nebo YouTube Music. Apple music totiž pro tato zařízení není v současné době dostupná v Česku. Do teď si bylo možné Apple Music užít na zařízeních od Google pouze v Americe, Británii, Německu, Japonsku a Francii

Google ovšem nově rozšířil země, ve kterých je možné si Apple Music pustit na zařízeních Nest. Jde o Austrálii, Kanadu, Indii, Mexiko a Jižní Koreu. I když ve výčtu chybí Česko, tak je vidět, že počet zemí se postupně rozrůstá.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!