VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Samsung Galaxy S20 FE 5G: problém s dotykovou vrstvou displeje?

10.11.2020

Někteří majitelé telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G od začátku prodeje hlásí problémy s dotykovou vrstvou displeje a odezvou na dotyk. My jsme na našem recenzovaném telefonu problémy nepociťovali, to ovšem změnila nejnovější aktualizace.

Článek editován 19.1.2021 viz níže

V naší recenzi dopadl telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G velmi dobře. Ihned po vydání jsme ovšem byli konfrontováni s tím, že displej telefonu špatně reaguje na dotyky. S tímto problém jsme se setkali ihned po vybalení z krabice, ale první aktualizace vše odstranila. A i když na internetu kolovala spousta informací o tom, že při použití dvou a více prstů na displeji je telefon velmi špatně použitelný, tak náš kus tyto problémy neměl.

Poslední aktualizace, která přišla na telefon 10.11. a má označení ATK1 dle popisu měla vylepšit: Stabilita aplikace Dotykový displej.

Bohužel náš telefon, který máme k dispozici po této aktualizaci vykazuje nepochopitelné chování při dotyku displeje více prsty a například zoom v mapách nebo přiblížení fotky v galerii je nemožný:

Kontaktovali jsme Samsung, aby se k situaci vyjádřil a i když na Reddit a dalších fórech se diskutuje o HW problému telefonu, tak pevně věřím, že celá záležitost je jen problémem firmwaru. Celou situaci sledujeme a určitě se podělíme o další zkušenosti!

Editace 19.1.2021: s aktualizací BUA5, která dorazila v polovině ledna, byly veškeré problémy odstraněny a dokonce se telefon jeví jako daleko plynulejší. Tedy v tuto chvíli se telefon jsou všechny problémy s dotykovou vrstvou pryč.

Pokud máte telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G, tak budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte v diskuzi:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!