VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Test Android Auto: aplikace, která usnadní řízení auta od Google

11.08.2019

Aplikace Android Auto se dočkala češtiny a i když se v Česku stále nedá oficiálně nainstalovat, tak jsme ji podrobili testu. Co vše Android Auto umí a kde si tuto aplikaci stáhnout? Prozradíme v našem testu.

Bohužel aplikace Android Auto se nedá stále oficiálně stáhnout a na instalovat v České republice. Možností je si změnit oblast v mobilním telefonu na takovou, která Android Auto podporuje nebo si tuto aplikaci nainstalovat do telefonu jako APK. Takovou instalaci si můžete provést například z tohoto odkazu. Dobrou zprávou je, že Android Auto již podporuje Češtinu.

A co všechno Android Auto umí? Na to se podívejte v našem videu. Pro test byl využit mobilní telefon Xiaomi Mi 9 (recenze).

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!