Xiaomi Mi 9: videopohled na mobilní telefon

17.03.2019

Na recenzi dorazila horká novinka Xiaomi Mi 9. Jedná se o první telefon s čipem Snapdragon 855, navíc zaujme skvělým AMOLED displejem. Podívejte na první videopohled na tento mobilní telefon.

Xiaomi Mi 9 se na českém trhu prodává ve třech barevných variantách a k dispozici je vždy s 6GB pamětí RAM a s vnitřním úložištěm 64 a 128GB. Aktuální cena Xiaomi Mi 9 je následující:

Xiaomi Mi 9 6GB/64GB lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
Xiaomi Mi 9 6GB/128GB lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Recenze Xiaomi Mi 9 se na našem webu objeví již za pár dnů, aby Vám neutekla, tak sledujte náš instagram nebo facebook.

Máte-li k telefonu Mi 9 od Xiaomi dotazy, tak využijte diskuzi:

Před 4 měsíci Xiaomi zcela nečekaně představilo novou řadu notebooků Xiaomi Mi Notebook dostupnou hned v několika konfiguracích. Ty se liší jak v procesorech, tak ve využitých grafických kartách. Nejvyšší verze je osazena nejnovějším procesorem Intel Core i7-11370H (35W čip založený na 10nm technologii), grafickou kartou Nvidia RTX 3050 Ti a 32 GB...

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!