VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Dron FIMI X8 SE: klon DJI MAVIC s 4K videem a výdrží 33 minut

13.12.2018

Dron, který můžete složit a odnést v batohu nemá jen DJI. Novinka s 4K videem a vysokým datovým tokem se jmenuje FIMI X8 SE a prodávat se bude pod hlavičkou Xiaomi.

FIMI X8 SE
FIMI X8 SE

DJI MAVIC PRO ALPINE WHITE COMBO je skladný dron, který na jedno nabití vydrží ve vzduchu až 27 minut. Novinka FIMI X8 SE se pyšní podobnými specifikacemi, ovšem lepší výdrží na jedno nabití.

DJI Mavic Pro DJIM0250 - DJIM0250 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

FIMI X8 SE má rozměry 204 x 106 x 72,6 mm a hmotnost dronu je 760 gramů. Tento dron dokáže létat maximální rychlostí 65 km/h (vzestupová rychlost je 5m/s). FIMI X8 SE je vybaven 4500 mAh baterií a dle výrobce dokáže na jedno nabití létat až 33 minut.

Dron je vybaven kamerou, která dokáže nahrávat video až do 4K rozlišení s datovým tokem 100Mbps. O stabilizaci videa se stará 3-osý gimbal. Kamera je vybavena senzorem Sony IMX378 a fotografie je dron schopný pořizovat i v RAW.

Dálková ovladač má u tohoto dronu dosah 5 km a po vložení mobilního telefonu můžete sledovat také živý přenos nahrávaného videa.

FIMI X8 SE má GPS+GLONASS a proto se dokáže nejen vrátit na místo, ze kterého vzletěl, ale dokáže i sledovat objekt či letět dle mapy. Díky dalším senzorům zvládne také se vyhnout překážkám.

Cena dronu byla stanovena na 399$.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!