VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Webová verze Gmail dostává nový vzhled a může být zobrazena i bez Chatu

29.06.2022

Google provedl redesign své webové aplikace Gmail a vyslyšel volání některých uživatelů, kterým vadil sloupec s Chatem a Google Meet. Nově jde zobrazit jen Gmail bez dodatečných aplikací.

Text: Ondřej Kaňa, Zdroj: Google

Už začátkem tohoto roku přepracoval Google svou webovou verzi Gmail a dal jí zcela nové rozhraní, které zobrazovalo nejen Gmail, ale také Chat a Meet. V těchto dnech Google zavádí další novou aktualizaci.

Včera jsme psali o Gmailu pro Android a iOS, kdy aplikace Gmail začala zobrazovat informace o využití cloudového úložiště, dnešní novinka se týká webové verze Gmailu.

Novinku v podobě levé lišty, která zobrazuje mail, chat či meet je možné přizpůsobit a lze nastavit, které aplikace se v této liště budou zobrazovat. Tedy pokud chcete zobrazovat pouze Gmail a celé levé lišty se zbavit, tak nově je zde tato možnost.

Pochopitelně se celý nový redesign nese v duchu Material You a je možné využít i tmavý vzhled webové verze Gmailu.

Zavedení nového vzhledu bude probíhat mezi všemi uživateli v etapách od 28.7.2022 a nebude trvat déle než 15 dnů. Dostupná je aktualizace pro Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline a neziskové organizace a také pro zákazníky G Suite Basic a Business. Dostupná je také uživatelům s osobními účty Google a uživatelům Google Workspace Individual. Není k dispozici zákazníkům Google Workspace Essentials.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!