Xiaomi Redmi 5 Plus Global dorazí v únoru. Bude i recenze!

28.12.2017

Xiaomi Redmi 5 Plus, který nahradil Redmi Note 4 bude mít svou globální verzi se všemi u nás používanými pásmy LTE a v prodeji v ČR bude už v únoru. Brousíme si na něj zuby do naší recenze.

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 Plus byl představen na začátku prosince a jako vždy se jednalo o čínskou verzi. V průběhu února ovšem dorazí globální verze, která bude mít všechny LTE frekvence, které se používají v ČR.

Xiaomi Redmi 5 Plus bude vybaven 5,99" displejem s poměrem stran 18:9 (2:1) a rozlišením 1 080 × 2 160 bodů. Srdcem mobilu je čip Qualcomm Snapdragon 625 a Redmi 5 Plus dorazí s baterií o kapacite 4000 mAh.

Zakoupit tento mobil bude možné ve variantě s 3GB RAM pamětí a vnitřním úložištěm 32GB nebo s RAM o velikosti 4GB a 64GB vnitřním úložištěm.

Xiaomi Redmi 5 Plus nahradí velmi oblíbený Xiaomi Redmi Note 4, který má stejný procesor a menší úhlopříčku displeje (5,5") s klasickým poměrem stran 16:9.

Na Xiaomi Redmi 5 Plus budeme mít recenzi a to hned jak dorazí do České republiky v globální verzi. Některé eshopy již zařadily tento mobil do svého portfolia. Česká cena je následující:

Xiaomi Mi 9 chce útočit na konkurenční vlajkové lodě tím nejlepším a to za nízkou cenu. Jedná se o první telefon s čipem Snapdragon 855, nechybí bezdrátové nabíjení a velký AMOLED displej. Jak uspěl Xiaomi Mi 9 v naší recenzi?

Již před nějakou dobou byly světu představeny chytré hodinky Ticwatch C2 od čínské společnosti Mobvoi. Svými parametry a cenovkou něco málo nad 5 000 Kč vypadají opravdu zajímavě, jaké jsou ale ve skutečnosti? Odpovíme v recenzi chytrých hodinek Ticwatch C2.