VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Xiaomi Redmi 5 Plus Global dorazí v únoru. Bude i recenze!

28.12.2017

Xiaomi Redmi 5 Plus, který nahradil Redmi Note 4 bude mít svou globální verzi se všemi u nás používanými pásmy LTE a v prodeji v ČR bude už v únoru. Brousíme si na něj zuby do naší recenze.

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 Plus byl představen na začátku prosince a jako vždy se jednalo o čínskou verzi. V průběhu února ovšem dorazí globální verze, která bude mít všechny LTE frekvence, které se používají v ČR.

Xiaomi Redmi 5 Plus bude vybaven 5,99" displejem s poměrem stran 18:9 (2:1) a rozlišením 1 080 × 2 160 bodů. Srdcem mobilu je čip Qualcomm Snapdragon 625 a Redmi 5 Plus dorazí s baterií o kapacite 4000 mAh.

Zakoupit tento mobil bude možné ve variantě s 3GB RAM pamětí a vnitřním úložištěm 32GB nebo s RAM o velikosti 4GB a 64GB vnitřním úložištěm.

Xiaomi Redmi 5 Plus nahradí velmi oblíbený Xiaomi Redmi Note 4, který má stejný procesor a menší úhlopříčku displeje (5,5") s klasickým poměrem stran 16:9.

Na Xiaomi Redmi 5 Plus budeme mít recenzi a to hned jak dorazí do České republiky v globální verzi. Některé eshopy již zařadily tento mobil do svého portfolia. Česká cena je následující:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!