Fotor Photo Editor: upravujte fotky a vytvářejte koláže

25.10.2018

Fotor Photo editor je, jak již název napovídá, aplikace pro úpravu fotek. Ta umožňuje nejen rychlou volbu různých filtrů, ale umožňuje dokonce nastavovat křivky.

Existuje spousta aplikací pro úpravu fotografií. Jednu skvělou, kterou jsme vyzkoušeli, má i Adobe. Fotor Photo Editor je další z takových aplikací, která chce zaujmout všechny, kteří fotí mobilem a fotky si chtějí následně upravit.

Fotor Photo Editor umožňuje také vytváření koláží, hlavním lákadlem ovšem bude úprava fotek, do fotografií je také možné vkládat text. K dispozici je opravdu velké množství předdefinovaných filtrů, ovšem můžete fotky upravovat i ručně.

Samozřejmostí je úprava jasu, kontrastu či ostrosti, nechybí pak ani položka vinětace či možnost dodatečné rozostřit fotografii a vytvořit tak hloubku ostrosti. Skvělou možností je pak úprava křivek.

Fotor Photo Editor můžete stahovat zdarma pro iOS i Android. A pokud chcete nahradit svou aplikaci pro focení, kterou máte v mobilu za nějakou profesionálnější, podívejte se na aplikaci Camera FV-5, kterou jsme nedávno vyzkoušeli.