VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Mějte pod kontrolou své náklady na auto pomocí aplikace

18.04.2017

Fuelio je aplikace pro mobilní telefony, díky které můžete mít přehled o nákladech za tankování či mytí vozidla nebo zjistíte, jakou máte průměrnou spotřebu paliva a kolik bude stát plánovaná trasa.

Fuelio je aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android, pomocí níž můžete sledovat své náklady na provoz vozidla, své tankování, spotřebu paliva, ujeté kilometry či náklady na palivo. Za touto aplikací stojí Sygic, tedy firma stojící za stejnojmennou navigací.

Jediné o co se v aplikaci Fuelio musíte starat, je zadávání počtu ujetých kilometrů, počet litrů natankovaného paliva a také cenu paliva. Aplikace Vám poté nabídne přehledně všechny údaje, které by Vás mohli zajímat. Ať už jsou to celkové náklady nebo průměrná spotřeba od posledního tankování či za celou dobu provozu vozidla. Filtrovat můžete náklady za jakékoliv zvolené období.

Fuelio
Fuelio

Přehled nákladů nechybí ani v podobě grafů. A nemusíte zaznamenávat jen palivo, ale i další náklady jako je mytí vozidla a podobně. Pomocí kalkulačky si můžete vypočítat, jaká bude cena cesty, kterou plánujete. Aplikace využívá speciální algoritmus, pomocí něhož dokáže vypočítat, kolik litrů paliva jste mezi tankováními spotřebovali.

Fuelio
Fuelio

Můžete si také vyhotovit "protokol" za určité období (týden, měsíc, rok), ve kterém budete mít přehled o celkovém počtu tankování, celkových nákladech, spotřebě paliva, nákladech na ujetý kilometr či celkové ujeté vzdálenosti. Takové údaje je možné z aplikace Fuelio sdílet třeba na dropbox.

Aplikaci nechybí ani mapa, na které uvidíte čerpací stanice i s přehledem cen. Do mapy můžete také zadávat svá tankování a cenu paliva.

Do aplikace lze uložit více vozidel a dokonce umožňuje záznam i více palivových vozidel (například benzín + LPG) a sledovat tak podrobně statistiky nákladů.

Aplikaci Fuelio můžete pro systémy Android stahovat zde.

Využíváte nějakou aplikaci pro sledování nákladů na palivo vozidla? Dejte nám tip do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!