Statistiky z Google Fit se zobrazují na kartě Wellness displeje Nest Hub 2. generace

23.08.2022

Chytrý displej Google Nest Hub nově na kartě wellness zobrazí statistiky z chytrých hodinek, které dokážou spolupracovat s Google Fit. Nechybí ani propojení s Fitbit.

Text: Ondřej Kaňa

Už v květnu jsme se dočkali propojení chytrého displeje Google Nest Hub s aplikací Fitbit a Google Fit. Tehdy bylo nutné pro zobrazení kroků, kalorií a dalších záznamů z chytrých hodinek použít slovní povel. Nově se tyto informace proaktivně zobrazují přímo na kartě Wellness u Google Nest Hub 2. generace.

Na kartě Wellness se nově zobrazí položka, která ukazuje denní kroky, pokud ji rozkliknete, tak se dostanete na další podrobnosti: záložka Steps zobrazí průměrný počet kroků za poslední týden a v grafu také vidíte počet kroků v jednotlivých dnech posledních 7 dnů. Záložka Calories pak zobrazí stejný přehled, jen ve formě spálených kalorií. Záložka Workout pak zobrazuje pomocí ikon splněné úkoly cvičení.

Ke stejným datům se můžete také dostat z karty Your Morning/Afternoon/Evening, kde jsou zobrazeny všechny zmíněné aktivity z dnešního dne.

Pokud chcete povolit integraci mezi Nest Hub a Fitbit či Google Fit, tak je nutné provést v nastavení Google asistenta a následně v položce Wellness. Ta je dostupná v případě, že máte jazyk telefonu nastaven na angličtinu. Povolit zde také můžete zobrazení aktivit právě na chytrých displejích Nest Hub.

Nedávno se na displejích Nest Hub objevila další novinka, a to zobrazení textů v reálném čase u poslechu skladeb přes Spotify.Před 4 měsíci Xiaomi zcela nečekaně představilo novou řadu notebooků Xiaomi Mi Notebook dostupnou hned v několika konfiguracích. Ty se liší jak v procesorech, tak ve využitých grafických kartách. Nejvyšší verze je osazena nejnovějším procesorem Intel Core i7-11370H (35W čip založený na 10nm technologii), grafickou kartou Nvidia RTX 3050 Ti a 32 GB...

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!