VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Spotify na chytrém displeji Google Nest Hub zobrazuje texty v reálném čase

09.07.2022

Na konci roku 2021 se v aplikaci Spotify pro operační systémy Android, iOS a Android TV objevily texty písní v reálném čase. Nyní stejná funkce přichází i na chytré displeje Nest Hub od Google.

Text: Ondřej Kaňa

V listopadu 2021 jsme psali o tom, že v aplikaci Spotify pro systém Android a Android TV se objevily texty skladeb v reálném čase. Nově se tato funkce dostává také do chytrých displejů od Google.

V případě, že je text pro danou skladbu k dispozici, objeví se na displeji ikona noty a textu. Po kliknutí na tuto ikonu se změní obrázek na text v reálném čase. Zobrazení textů zůstává aktivní, dokud není ručně vypnuto opět kliknutím na danou ikonu. V případě, že následuje písnička, u které text v reálném čase není k dispozici, objeví se na displeji obrázek alba a zpět na text se přepne automaticky v momentě, kdy je k dispozici u dalšího songu.

Texty pochází ze serveru MusixMatch, který generuje texty písní například i pro Instagram nebo třeba pro Apple Music. Spotify nyní tedy pokrývá funkcí textů v reálném čase všechna zařízení, na kterých je k dispozici.

Google Nest Hub dostal v posledních měsících několik nových funkcí, více informací jsme přinesli v našich článcích: Google asistent zobrazí kroky, kalorie a další aktivity na zařízeních Nest HubGoogle Nest Hub nově na domovské obrazovce zobrazuje kromě času i datumAplikace pro Google Nest Hub 2. generace v nové aktualizaci

Na Nest Hub 2. generace, který využívám, je již tato novinka k dispozici. Máte taky na svém chytrém displeji Nest Hub reálné texty u Spotify? Napište do diskuse.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!