VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

CherryPlayer: skvělý multimediální přehrávač hudby i videa

12.04.2017

CherryPlayer je program, který nejen že dokáže přehrát Vaši hudbu či video, ale dokáže přehrát videa z YouTube či Twitch a hudbu z Billboard, Last.fm a dalších. Dokonce nechybí ani možnost stahování obsahu do PC.

CherryPlayer je univerzální přehrávač multimédií, který zvládne jak Vaši hudbu či video, ale je schopný i zobrazovat videa z YouTube či Twitch a to dle Vašich odběrů nebo z vyhledávání. Bohužel zvládá maximálně videa v rozlišení 720p a to je také jeho největší slabina.

Dokonce mu nechybí možnost si videa stáhnout do PC. Jen mějte na paměti, že stahovat byste měli videa, u kterých máte svolení majitele práv.

Můžete si vytvářet své vlastní seznamy a po stažení si pouštět hudbu offline. Pokud jste připojeni, tak není problém si vyhledat jakýkoliv obsah.

Máte i možnost si online pouštět rádia a to včetně těch českých. Celkem v CherryPlayer naleznete k dnešnímu dni 47 českých rádií.  Pokud Vás omrzí česká rádia, tak je k dispozici SHOUTcast a můžete si vybírat rádio dle žánru a to z celého světa.

Doporučujeme: Shotcut: skvělý program pro úpravu videa, který je zcela zdarma

CherryPlayer se svým jednoduchým ovládáním hodí pro ty z Vás, kteří si chtějí pustit hudbu (video) a o moc dalšího se nestarat. Nemá žádné možnosti individuálního přizpůsobení, ale nabízí alespoň své vlastní seznamy skladeb a videa. CherryPlayer je přeložen do češtiny, ale občas se v ní vyskytnou matoucí pojmy, resp. nesmyslné překlady (hudební styl Country = Země a podobně).

CherryPlayer pro Windows stahujte zde.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!