VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Xiaomi Mi Band 3 dostupný v ČR: cena je vysoká a jedná se o čínskou verzi

07.07.2018

V českých eshopech se začala prodávat nový fitness náramek Xiaomi Mi Band 3. Cena je vysoká a navíc Vám dorazí čínská verze, která uživatele nepotěší.

Xiaomi Mi Band 2 se stal hitem
Xiaomi Mi Band 2 se stal hitem

Xiaomi Mi Band 2 prošel naší recenzí a to vcelku úspěšně. Hlavním nedostatkem bylo, že bez aplikace třetí strany, nedokázal náramek textově upozornit na zprávy či jste si nemohli přečíst od koho Vám dorazil email.

To se mění s Xiaomi Mi Band 3, který má nejen větší displej, ale hlavně již nabízí textové notifikace je možné si přečíst i obsah doručených zpráv.

Jinak Mi Band 3 nabízí všechny již od takového náramku očekávané dovednosti: počítání kroků, kalorií či monitoring spánku (o přehledné grafy se postará aplikace Mi Fit). Bohužel jsme se stále nedočkali GPS modulu, i když někteří prodejci tvrdí, že jen náramek má.

V ČR již některé eshopy Xiaomi Mi Band 3 naskladnily. Bohužel cena je poměrně vysoká a navíc Vám dorazí náramek v čínské verzi, tedy bez podpory angličtiny a spoléhat se musíte pouze na čínské znaky (aktualizace FW na anglickou verzi by však měla v dohledné době dorazit). Cena náramku Xiaomi Mi Band 3 je v českých eshopech následující:

Xiaomi Mi Band 3 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!