VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Nejčtenější články roku 2019: co Vás nejvíc zajímá?

31.12.2019

Rok 2019 je téměř za námi a proto se pojďme za ním ohlédnout. Přinesl velké množství recenzí a článků. Co nejvíce zajímalo naše čtenáře?

Text: Ondřej Kaňa 

Mezi celkově nejčtenější články všeobecně patří recenze, ovšem mezi TOP 5 nejčtenějších článků se dostaly i klasické články. Článek si můžete přečíst kliknutím na nadpis.

5. Recenze Niceboy HIVE podsie: levná a opravdu bezdrátová sluchátka

Na pátém místě se umístila recenze bezdrátových sluchátek od Niceboy, kterou si od září, kdy byla zveřejněna, přečetlo více než 11 tisíc čtenářů.

4. Za ukončení smlouvy u UPC zaplatíte tisíce korun. Co na to nový vlastník Vodafone?

Velký rozruch udělal článek o sankcích ze strany UPC pro uživatele, kteří chtějí ukončit smlouvu o poskytování služeb. Za měsíc od zveřejnění má článek bez mála 14 tisíc zobrazení.

3. Recenze Xiaomi Mi 9: černý kůň mezi TOP mobily

V Česku jsme byli první, kdo přinesl recenzi mobilního telefonu Xiaomi Mi 9. To byl nejspíše také důvod, proč se umístila tato recenze na třetí příčce nejčtenějších článků roku 2019! Tuto recenzi si přečetlo téměř 17 500 návštěvníků našeho webu.

2. Recenze Niceboy X-fit GPS: chytrý náramek s GPS za nízkou cenu

Že jsou fitness náramky v kurzu naznačuje druhá příčka nejčtenějších článků. I přes to, že recenze fitness náramku od Niceboy vyšla už na konci roku 2018, tak si tento článek v roce 2019 zobrazilo více než 19 tisíc čtenářů.

1. Shotcut: skvělý program pro úpravu videa, který je zcela zdarma

Nic ovšem nepřekoná, když se napíše o něčem, co je zdarma. Článek o programu Shotcut vyšel už v roce 2017 a od jeho vydání je každý měsíc nejčtenějším článkem na našem webu. V roce 2019 získal téměř 40 tisíc zobrazení.

Vše nejlepší do roku 2020

Všem našim čtenářům děkujeme za přízeň v roce 2019 a těšíme se, že se opět setkáme v novém roce 2020. Už teď připravujeme spousty článků, recenzí a dalších novinek, na které se můžeme společně těšit!

Diskuze: Nejčtenější články roku 2019

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!